Raseiniuose atgimė turizmo ir verslo informacijos centras! Šįkart kitu pavadinimu, kita komanda, patobulinta vizija ir patogesne vieta miestiečiams.

VšĮ „Atrask Raseinius“ aktyviai ėmė rūpintis Raseinių rajono savivaldybės turizmo ir verslumo klausimais.  Vienas didžiausių šios įstaigos skirtumų nuo ankstesnės – „Atrask Raseinius“ įsikūrusi miesto centre, adresu Vytauto Didžiojo g. 17.

Šioje svetainėje, feisbuke ir turizmo informacijos centre (Vytauto Didžiojo g. 17), sužinosite apie miesto bei rajono lankytinas vietas, muziejus, kultūrinius renginius, pramogas, kaimo turizmo sodybas ir kitus lankytinus objektus, Raseinių rajone vykstančius renginius ir šventes. Turizmo centre galėsite pasiimti nemokamų turistinių–informacinių leidinių apie Raseinių kraštą bei miesto ir rajono žemėlapius, galėsite įsigyti suvenyrų, meno dirbinių ir tautodailininkų gaminių. Mes padėsime jums išsirinkti tinkamiausią nakvynės vietą, patarsime, kur pavalgyti.

Susisiekite su mumis dėl ekskursijų Raseinių mieste ir rajone!

Dalinkimės informacija socialiniuose tinkluose! Keldami įrašą apie Raseinių kraštą, žymėkite jį grotažyme: #atraskRaseinius

Susisiekite

Ekskursijos

Raseinių miestas ir visas rajonas turtingas įdomiais ir daug kam dar neatrastais objektais. Gidų komanda pasirengusi atskleisti dar negirdėtas istorijas. Ekskursijos po Raseinių kraštą įdomios ir aktualios ne tik vietiniams, bet ir svečiams. Kviečiame atrasti Raseinius!

Daugiau

Programėlė

Norintys geriau pažinti Raseinių miestą, gali tai padaryti mobilios programėlės „Raseiniai Tour“ pagalba. Programėlė sukurta tik „Android“ vartotojams.

Parsisiųsti

Muziejai

Raseinių rajone yra keletas muziejų, kuriuose – meno ekspozicijos, teminės istorinės, profesionalaus ir mėgėjų meno parodos,vykdomi edukaciniai užsiėmimai.

Daugiau

Arnas Zmitra

Direktorius arnas@atraskraseinius.lttel. +370 602 14 274

Jurga Nekrošiūtė

Turizmo vadybininkė jurga@atraskraseinius.lt+370 618 34 611

Dominyka Čekauskaitė

Administratorė dominyka@atraskraseinius.lt+370 613 55 060