Pasaulinę turizmo dieną, rugsėjo 27-ąją, visa Lietuvos turizmo bendruomenė susirinko į penktąjį turizmo forumą. Jame Betygalos kaimų bendruomenė pripažinta darniausia.

Dalyviai forume klausė turizmo specialistų, ekonomistų, verslininkų pranešimų, dalyvavo diskusijose apie turizmo sektoriaus laimėjimus, iššūkius ir problemas. Raseinių rajono savivaldybei atstovavo VšĮ Raseinių turizmo ir verslo informacijos centro „Atrask Raseinius“ l.e.p. direktorius Arnas Zmitra bei Raseinių rajono savivaldybės vyriausioji specialistė Judita Radavičienė.

Jau penktajame Lietuvos turizmo forume minint Darniojo turizmo metus buvo paskelbti pirmojo Lietuvos darniojo turizmo konkurso rezultatai. Buvo paskelbti darniausieji: kelionių organizatorius, turizmo centras, apgyvendinimo įstaiga, bendruomenė.

Dar gegužės mėnesį „Atrask Raseinius“ pateikė siūlymą Betygalos kaimo bendruomenę pripažinti darniausia, nes būtent taip ji veikia: visada priima turistus ir miestelio svečius, vaišina Dubysos šlaituose rinkta arbata, aktyviai kartu veikia. Ši bendruomenė, vadovaujama Gemos Račienės, nepalieka abejingų.

Betygalos bendruomenė įrodė, kad ji verta šio apdovanojimo ir prisideda prie Lietuvos, o ypač Raseinių rajono turizmo sėkmės.

VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“ informacija