Dalyvaujame ADVENTUR

Sausio 24-26 d. LITEXPO parodų rūmuose vyksta didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė paroda „ADVENTUR 2020“, suburianti daugiau nei 300 dalyvių iš 20 šalių. Šiemet organizatoriai kviečia keliauti lėtai, o parodos tema – sveikatos turizmas.

Sakoma „sveikame kūne sveika siela“, norint būti sveikiems svarbu rūpintis ir savo dvasine sveikata. Neretai keliautojai tyrinėdami naujas vietoves nori atgauti jėgas, todėl VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda turistus keliaujant po Raseinių kraštą kvies, užsukti dvasinės atgaivos į Šiluvos šventovę. Vis garsiau Lietuvoje ir už jos ribų skambantis miestelio vardas sužavės lėtojo turizmo gerbėjus. Čia atvykę keliautojai gali ramiai pasivaikščioti, gardžiai pavalgyti, šalia ošia Šiluvos šilas.  Tai vieta leidžianti pabėgti nuo triukšmo ir pasinerti į savęs pažinimą. Rekomenduojame keliones planuoti į jas įtraukiant vietinius kultūrinius renginius. Šiluvoje ir visame Raseinių rajone vyksta meno ir teatrų bienalės, chorų, šokio, šiuolaikinės muzikos festivaliai. Apie visa tai pasakojame į stendą užsukantiems. Na, o „Šerkšno medus“ šiemet prisijungė prie „Atrask Raseinius“ komandos ir visus vaišina gardžiu medumi. Tai neabejotinai vienas garsiausių mūsų krašto produktų.

Šeštadienį, antrąją parodos dieną, prie solidaus stendo prisijungs ir Raseinių krašto istorijos muziejus.  Užsidėjus virtualios realybės akinius, muziejininkės lankytojams suteiks galimybę nusikelti į praeitį – pamatyti partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto bunkerį, atsidurti kalėjimo kameroje greta kitų kalinių, klausytis jų pokalbių.

Paskutinę renginio dieną (sekmadienį) laukia diskusija „Gyvoji piligrimystė – geros savijautos garantas“ su  broliu pranciškonu kun. Antanu Blužu OFM. Šiandiena mus supančioje realybėje linkstame vis dažniau išeiti ieškoti ramybės arba gyvybės šaltinio, kuris suteiktų mūsų kasdienybei prasmę, padėtų atsipalaiduoti nuo liūdesio, netekties, nesupratimo ir kitų neigiamų emocijų. Gyvoji piligrimystė – tai žinia, kurią vis intensyviau siunčia Raseinių rajone esanti Šiluvos šventovė ir jos atstovai. Tad po šventinio šurmulio drauge su religinio turizmo koordinatore Raseinių rajone Silvija Čižaite-Rudokiene brolis Antanas atskleis kas yra gyvoji piligrimystė ir kodėl kartais išėjimas veda atradimo savęs link.

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

 

 

Scroll to Top Skip to content