Dalyvaukite verslo plėtros ir rinkodaros mokymuose

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja dar vienus mokymus pagal Europos bendradarbiavimo tikslo INTEREG V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Paramos verslui sistemos akceleravimas (ACCESS)“ – nemokamus 8 dienų praktinius ir interaktyvius verslo plėtros ir rinkodaros mokymus.
Mokymų metu dalyviai susipažins su marketingo komplekso elementais, svarbiausiais rinkos analizės aspektais, prekės ženklo kūrimo konceptu, sužinos apie verslo plano rengimą ir finansų valdymą bei išmoks suplanuoti prekės ženklo online komunikacijos kampaniją. Mokymų metu gautos žinios ir praktiniai įgūdžiai padės Jūsų idėjoms tapti prekės ženklais ir startuoti rinkoje. Be to, tarptautiniuose (kartu su dalyviais iš Lenkijos) tinklaveikos renginiuose dalyviai turės galimybę užmegzti naudingus kontaktus, kooperuotis bendriems projektams, pasidalinti asmeninėmis patirtimis, o gal net atrasti prekės ženklo plėtros galimybes.

Mokymų lektoriai:
  • Dr. Dominyka Venciūtė – viena labiausiai žinomų Lietuvoje asmeninių prekių ženklų vystymo eksperčių, rinkodaros konsultacijų įmonės „Persona Cognita“ įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja. Dominyka savo ilgamete (virš 10 metų) rinkodaros patirtimi dalijasi konsultuodama įmones ir įvairių sričių profesionalus, skaito pranešimus konferencijose ir įvairiuose renginiuose.
  • Doc. dr. Asta Klimavičienė – finansų mokslų daktarė (Mančesterio universitetas, Jungtinė Karalystė), ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto docentė, el. vadovėlio “Finansų valdymas” autorė. Asta dėsto bakalauro, magistrantūros, vadovų magistrantūros ir EMBA studijose, taip pat finansų valdymo patirtimi dalinasi mokymuose privačioms ir viešojo sektoriaus įmonėms.
  • Laura Domarkė – kūrybinės rinkodaros agentūros „AdDrama“ bendraįkūrėja, lektorė ir strategė rinkodaroje dirbanti nuo 2009 metų. Laura padėjo kurti strateginius ir turinio projektus daugiau nei 100 lokalių ir tarptautinių prekių ženklų, bei patirtimi dalinosi su daugiau nei 600 verslo bei rinkodaros specialistų.
  • Domantas Širvinskas – skaitmeninės rinkodaros ekspertas, įmonės „EduMint“ bendraįkūrėjas, vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjęs teikti socialinių tinklų komunikacijos paslaugas. Domantas jau 15 metų dirba skaitmeninės rinkodaros srityje. Jis taip pat ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vykdomos skaitmeninio marketingo sertifikavimo programos sudarytojas.
  • Viktorija Matusevičiūtė – kūrybinio mąstymo ir inovacijų konsultantė, OVC Consulting partnerė, turinti ilgametę organizacijų konsultavimo ir mokymo praktiką. Viktorijos tikslas padėti komandoms ir organizacijoms augti greičiau, efektyviau diegti naujoves ir rasti kūrybiškesnius savo problemų sprendimus. Ji taip pat yra organizacijų psichologė, sertifikuoti FORTH inovacijų metodo fasilitatorė, knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014 m.) bendraautorė.
  • Vitalija Ročė – rinkodaros ir komunikacijos praktikė, turinti daugiau negu 10 metų patirtį kuriant prekės ženklus, įgyvendinant rinkodaros ir komunikacijos strategijas. Ji yra sukūrusi daugiau kaip 20 nekilnojamojo turto prekės ženklų, kurių keletas apdovanoti Lietuvoje ir Baltijos šalyse. OVC Consulting lektorės sritis – asmeninis produktyvumas bei darbdavio įvaizdis, būdai padedantys pasakoti įmonių istorijas išorėje ir viduje.
Mokymų datos ir temos:
Gegužės 18-19 d. Pardavimų meistriškumo mokymai (2 d., 16 ak. val.) Daugiau informacijos https://chamber.lt/renginiai/access-pardavimu-meistriskumo-mokymai/
Gegužės 26-27 d. Reprezentavimo ir pristatymo rinkai mokymai (2 d., 16 ak. val.) Daugiau informacijos https://chamber.lt/renginiai/access-reprezentavimo-ir-pristatymo-rinkai-mokymai/
Birželio 1-2 d. Komunikacijos kanalų kūrimo ir valdymo mokymai (2 d., 16 ak. val.) Daugiau informacijos https://chamber.lt/renginiai/access-komunikacijos-kanalu-kurimo-ir-valdymo-mokymai/
Birželio 9 ir 11 d. Reklamos komunikacijos kanaluose mokymai (2 d., 16 ak. val.) Daugiau informacijos https://chamber.lt/renginiai/access-reklamos-komunikacijos-kanaluose-mokymai/
Svarbi informacija:
Į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojamus mokymus kviečiame asmenis, kuriančius ar plėtojančius verslą Kauno ir Marijampolės regionuose. Dalyvauti galite visuose mokymuose (4 mokymų ciklas) arba pasirinkite Jums aktualiausią temą ir registruokites dviejų dienų mokymuose.

Mokymai vyks ZOOM platformoje. Vietų skaičius ribotas: tik 35 vietos kiekvienos temos mokymuose.
Registracija būtinahttps://forms.gle/jmfuV8rXa9yHA3cc8

Scroll to Top Skip to content