Dalyvavome parodoje

VšĮ „Atrask Raseinius“ šiuo metu intensyviai darbuojasi. Šaltuoju metų laiku keliautojų srautas sumažėjęs, tačiau įstaigos darbuotojų laukia ne ką mažiau svarbus darbas – kviesti užsienio keliautojus atvykti į Raseinių kraštą tarptautinių parodų metu.

Lapkričio 21-23 d. pačioje Varšuvos (Lenkija) širdyje vyko tarptautinė turizmo paroda TT Warsaw 2019, subūrusi turizmo informacijos centrus, kelionių agentūras ir kitus net iš 53 pasaulio šalių. Ne išimtis ir VšĮ „Atrask Raseinius“, pristatėme savo miestą bendrame stende su kitais turizmo informacijos centrais, viešbučiais, sanatorijomis iš visos Lietuvos! Į parodą rinkosi keliautojai, besidomintys naujomis ar dar neatrastomis kelionių kryptimis.

VšĮ „Atrask Raseinius“ ir Raseinių rajono savivaldybės komanda 3 dienas trukusiame renginyje pristatė Raseinių kraštą su Šiluva priešakyje. Pasakojome prie stendo stabtelėjusiems apie krašto istoriją, kuria didžiuojamės, pas mus vykstančius naujus, įspūdingus kultūrinius renginius ir, žinoma, tradicinius religinius renginius, kasmet sutraukiančius į Šiluvos miestelį tūkstantines piligrimų minias. 2020-ieji paskelbti Jono Pauliaus II metais, todėl visus besidominčius religiniu turizmu, kvietėme atvykti pasisemti dvasinės ramybės į Šiluvą, kurioje popiežius lankėsi 1993 metais.

Dalyvavimas parodose – tai puikus būdas ne tik kviesti pavienius keliautojus atvykti pas mus, bet pabendrauti su turizmo agentūromis ir užmegzti kontaktus. Tikime, kad po šio tarptautinio renginio sulauksime dar didesnio susidomėjimo mūsų kraštu.

VšĮ Atrask Raseinius informacija

 

Scroll to Top Skip to content