Dalyvavome RESTA parodoje

Šiais metais parodai RESTA – 25-eri! Parodos organizatoriaus LITEXPO duomenimis, pirmą kartą paroda buvo surengta 1994 m. Šiuo metu RESTA – viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinius parodoms keliamus kokybės reikalavimus ir yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą. Ji kasmet pritraukia vis daugiau lankytojų ir dalyvių: architektų, statybos inžinierių, projektuotojų, statybų sektoriaus profesionalų, nekilnojamojo turto vystytojų, investuotojų, savivaldybių atstovų ir statybų sektoriaus naujienomis besidominčių vartotojų.

2018 m. balandžio 25 d. parodoje RESTA Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėja, atliekanti Ekonomikos ir ūkio departamento direktoriaus pareigas Indrė Antanaitienė ir VšĮ „Atrask Raseinius“ vadovas Arnas Zmitra pristatė investicijų galimybes Raseinių rajone: buvo pademonstruotas filmas apie mūsų rajoną, pristatyti prekyvietės, senosios autobusų stoties teritorijų atnaujinimo maketai ir kita vaizdinė medžiaga.

Parodos dalyviams pristatytos 8-ios investavimui siūlomos su suformuotais žemės sklypais mūsų rajono komercinės paskirties pramonės, sandėliavimo teritorijos: Pramonės zona prie Viduklės geležinkelio stoties (planuojamo pramonės parko galimybės), miesto prekyvietės, senosios stoties teritorijos atnaujinimo, sporto ir laisvalaikio komplekso statybos ir kiti projektai bei teritorijos.

Raseiniškių stende apsilankė ir pristatomais investiciniais objektais domėjosi LR Vyriausybės kancleris Algirdas Stončaitis, LR Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, LR Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, buvęs LR Aplinkos viceministras Algirdas Genevičius ir kt.

Džiugu, kad dalyvavimas parodose suteikia galimybę ne tik užmegzti kontaktus su kitais parodos dalyviais, bet ir padeda geriau informuoti potencialius investuotojus, verslininkus apie galimybes plėtoti verslą Raseinių rajone. Po praėjusiais metais vykusio pristatymo aukciono būdu jau yra parduoti komercinės paskirties sklypai Ariogalos mieste (priešais parduotuvę  „Maxima”), taip pat jau anksčiau verslininkai įsigijo 3 (iš 6) sklypus Raseinių m., Žvyryno g. Manoma, kad šiose teritorijose bus plėtojamas smulkus verslas.

 

www.raseiniai.lt informacija

Nuotr. VšĮ  „Atrask Raseinius”

 

Scroll to Top Skip to content