Dalyvavome Adventur

Paskutinį sausio savaitgalį Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose vyko tarptautinė turizmo paroda „Adventur 2018”. Čia iš visos Lietuvos atvyko rajonų, kaimo bendruomenių atstovai, dalyvavo ir užsienio svečiai. Renginyje kaip šių metų mažoji Lietuvos kultūros sostinė prisistatė Šiluva.

Parodoje dalyvavo 52 Lietuvos miestai, tarp jų, žinoma, ir Raseiniai.

VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“ spalvotame, Raseinių rajono vaizdais užpildytame stende kvietė parodos svečius daugiau sužinoti apie mūsų kraštą, o artimiausiu metu atvykti ir viską pamatyti savo akimis.

Parodoje išdalinti šimtai lankstinukų su informacija apie Raseinių rajoną. Parodos lankytojams labiausiai patiko leidinys, kuriame galima rasti viską, kas yra šiame krašte – „Gidas po Raseinių kraštą“. Šį leidinį pavartyti, pasiimti galite ir jūs – RTVIC „Atrask Raseinius“ (Raseinių autobusų stoties pastate, Vilniaus g. 87).

Parodos metu (penktadienį – sekmadienį) Raseinių kraštą taip pat pristatinėjo Dubysos regioninio parko direkcijos atstovai, aktyvaus laisvalaikio organizatoriai „DayOut.lt“ bei kaimo turizmo sodybos „Kirkšnovė“ atstovas.

„Adventur 2018” pasirodymų salėje tautiniais šokiais džiugino šių metų mažosios Lietuvos kultūros sostinės – Šiluvos – atstovai.

„Adventur“ – pati tikriausia šventė ne tik turizmo informacijos centrams, nedažnai susieinantiems į krūvą, bet ir visiems vietinio turizmo fanams, pametusiems galvą dėl kelionių po Lietuvą. Dar neužsikrėtusiems keliavimo po mūsų šalį karšlige, tai padaryti šį savaitgalį bus labai lengva, nes laukianti programa yra itin turtinga ir kūrybinga“, – žada laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“ dėkoja visiems padėjusiems pasiruošti parodai. Už dekoracijas esame dėkingi „Redos idėjoms namams“ bei Emai Laurynaitei!

Nuotraukų galeriją rasite čia: https://www.facebook.com/atraskRaseinius/

VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“ informacija

Nuotraukos VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“

 

Scroll to Top Skip to content