Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kartu su partneriais kviečia jus dalyvauti informaciniame renginyje „Europe goes local“. Jame sužinosite apie tarptautinių ir nacionalinių programų galimybes jauniems žmonėms, jaunimo organizacijoms ir dirbantiems su jaunimu asmenims. Čia turėsite galimybę susitikti su skirtingų organizacijų atstovais, klausytis, kokia buvo jų patirtis ir pirmieji žingsniai įgyvendinant tarptautinius projektus, išbandyti neformaliojo ugdymo metodus ir dalyvauti loterijoje.
Informacinis renginys Raseiniuose vyks 2018 m. kovo 13 d. 14:00–18:00 val. Raseinių rajono kultūros centro Atviroje jaunimo erdvėje (Maironio g. 7, Raseiniai).
Renginyje kviečiame dalyvauti vietos jaunimo reikalų koordinatorius, jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų ir institucijų atstovus, vietos bendruomenės jaunimą ir vietos valdžios atstovus.
Registracija vyksta čia: http://erasmus-plius.lt/renginys/europe-goes-local-raseiniai-informacinis-renginys-271

Renginio programa
14:00–14:15 Renginio atidarymas
14:15–15:00 Susipažinimas ir įvadas į programą
15:00–15:15 Pranešimas „Mano sėkmė su „Erasmus+“ nebuvo iš vadovėlio“
15:15–15:30 Pranešimas „Susimoviau. Kas po to?“
15:30–16:00 Interaktyvi jaunimo galimybių kavinė: „Būrimo salonas“, „Balta siena“ ir kiti siurprizai. Apsilankę kavinėje dalyvaus loterijoje dėl dienos prizo.
16:00–16:20 Projekto „Europe goes local“ pristatymas
16:20–17:45 Informacinės dirbtuvės:
Smegenų joga: ateik ir patirk 8 skirtingus dalykus, kurių galima mokytis kiekvieną dieną. Sužinok, kaip „Erasmus+“ programa gali tau padėti mokytis 8 skirtingų dalykų vienu metu.
Pokalbis su kietakakčiais. Ateik ir išgirsk, kaip kiti užkūrė projektą ir kaip gali savo idėją paversti veiksmu.

17:45–18:00 Erdvė pokalbiams: Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros darbuotojai ir programos „Erasmus+“ konsultantai suteiks informacijos, kaip įsitraukti į kitus projekto etapus bei pasinaudoti „Erasmus+“ ir kitų programų galimybėmis.

2018 m. „Europe goes local“ projekte dalyvauja Jurbarko, Raseinių, Pasvalio ir Skuodo savivaldybės. Projekto veiklos šiose savivaldybėse vyks 2018 m. kovo–gruodžio mėn. Projekto veiklomis siekiama skatinti pokyčius darbo su jaunimu srityje vietos lygmeniu, sustiprinti jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą savivaldybėse, gerinti aktyvių veikėjų vietos lygmeniu kompetencijas, motyvuoti ir įgalinti projekto dalyvius tarptautiniam bendradarbiavimui, padėti konkrečioms Lietuvos vietovėms įsitraukti į Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį teikiant paraiškas ir gaunant finansavimą projektų įgyvendinimui.

Daugiau informacijos:
Vaiva Ružaitė
Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra
(8 5) 2507442
vaiva@jtba.lt