Naudodami išmaniąsias technologijas galime nevaržomai bendrauti su bet kuo nors ir už tūkstančių kilometrų. Tačiau ar pamenate kada paskutinį kartą nuoširdžiai kalbėjote su kaimynu, dirbančiu ar gyvenančiu už gretimų durų? Gegužės 25 – ąją visoje Europoje kasmet minima Europos kaimynų diena. Tai diena skatinanti artimesnį bendravimą ir socialinį solidarumą, kviečianti visus europiečius surengti nedidelę šventę sau ir kaimynams, susiburti ir bendrauti gyvai.

Ne išimtis ir Raseiniai – penktadienį VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda pakvietė kaimynus ar tiesiog bendraminčius drauge papietauti Maironio parke. Puikus oras, skambanti muzika bei susirinkusiųjų juokas sukūrė puikią atmosferą. Visi drauge įsikūrę parko pievelėje jaukiai šnekučiavosi ir užkandžiavo atsineštą maistą.  Toks renginys Raseiniuose vyko pirmą kartą. Esame laimingi, kad šią idėją palaikė tiek daug šeimų, įstaigų darbuotojų, kaimynų ir kolegų!

Tikimės, kad ši iniciatyva Raseiniuose taps kasmete tradicija, suburiančia vis daugiau bendraminčių! Daugiau šios iškylos akimirkų rasite svetainėje www.atraskraseinius.lt , „Instagram“ – discover_raseiniai, „Facebook” –  Atrask Raseinius. Turizmas ir verslas.

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija