Seminaras verslo alternatyvoms

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko organizuojamų verslo pusryčių metu Inga Beiliūnienė – INVEGA Priemonių valdymo skyriaus vadovė – supažindins su finansavimo alternatyvomis verslo pradžiai ir plėtrai: INVEGOS teikiamomis paskolų ir lizingo garantijomis, lengvatinėmis paskolomis, rizikos kapitalo ir visuotinių dotacijų priemonėmis. Renginio metu Inga atsakys į jums rūpimus verslo finansavimo klausimus.

Inga Beiliūnienė turi 7 metų darbo patirtį nacionalinėje ir tarptautinėje finansų įstaigose, taip pat daugiau nei 15 metų patirtį finansinių priemonių smulkiajam ir vidutiniam verslui kūrimo bei įgyvendinimo srityje. Šiuo metu I. Beiliūnienė vadovauja INVEGOS skyriui, kuris dirba su verslui skirtomis finansinėmis ir visuotinės dotacijos priemonėmis, finansuojamomis tiek Europos Sąjungos struktūrinių fondų, tiek nacionalinėmis lėšomis.

Verslo pusryčiai vyks vasario 22 dieną, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko bendradarbystės erdvėje Work’inn (Saulėtekio al. 15, 1 aukštas).

Renginio dalyviai bus vaišinami kava, arbata ir užkandžiais!

Renginys nemokamas, bet būtina registracija: https://www.eventbrite.com/e/finansavimo-alternatyvos-verslo-pradziai-ir-pletrai-tickets-42307654333

Scroll to Top Skip to content