Svarstote, kur švęsti Jonines? Naujienų portalas raseiniunaujienos.lt surinko visą informaciją apie mūsų krašte vyksiančius Joninių renginius – ja ir dalinamės šiame straipsnyje.

Ar kas nors yra sakęs, kad Joninių negalima pradėti švęsti anksčiau? Štai jums ir staigmena – jau šiandien, birželio 22 d., penktadienį net su fejerverkais linksmintis galite pradėti Girkalnio miestelyje. Renginio organizatoriai jūsų šventiškai nusiteikusių laukia nuo 20.00 val. aikštėje prie seniūnijos pastato. Čia planuojama pasveikinti Jonus ir Janinas, vyks įvairios rungtys, vietinių mėgėjų kolektyvų pasirodymai, paparčio žiedo paieška. O jau pradėjus temti ir norinčius pašokti, linksminti bus nusiteikusi popgrupė „GYVOS“ ( R. Krivicas ir M. Klikna).

Renginio organizatoriai sako, bus linksma: padainuosit, pašoksit, padūksit. Sako, kad muzika jų – o štai nuotaiką jau patys atsivežkite!

Šeštadienį, birželio 23 d., per Jonines, mielieji, jums yra suplanuoti net 3 renginiai.

Anksčiausiai, t. y. nuo 18 val. raseiniškiai, jų svečiai, giminės ir artimieji  gali vykti į Kalnujų mstl. ir į Molovėnus, į kuriuos, beje, jus nuveš nemokamai! 17 val. visų norinčių Raseinių autobusų stotyje lauks autobusas (grįžti bus galima 22.00 ir 24.00 val.). Na, o į Kalnujus teks važiuoti patiems.  Tiek vienur, tiek kitur renginio pradžioje atiduodama duoklė tikrosioms Joninių tradicijoms su liaudies dainomis ir papročiais.

Dviem valandom vėliau (nuo 20.00 val.) raseiniškius šėlti gegužinėje kviečia Kaulakių kaimas.

Žinoma, turtingiausia ir turiningiausia Joninių programa – Molovėnų piliakalnio komplekse.  Ji skirta įvairaus amžiaus ir muzikinio skonio raseiniškiams. Mėgstantiems tradicijas, patariame vykti nuo 18.00 val. Tiems, kurie pasiilgsta Raseinių kultūros centro meno kolektyvų pasirodymų – nuo 19.30 val. Romas Dambrauskas širdis virpinti žada nuo 22.00 val. O jau 23.00 val. pajudinti jums kojas lieps atlikėjas Deividas Bastys. Molovėnų piliakalnio komplekse vyks foto konkursas, veiks vaikų ir jaunimo pramogų erdvė.

Tęsiant kalbą apie pramogų pasiūlą Joninių naktį, Kaulakiuose koncertuos ne vieną gerbėjų kartą užauginusi grupė „DINAMIKA“, o Kalnujų miestelyje vyks diskoteka su DJ Tomu.

Internetinis portalas raseiniunaujienos.lt linki jums linksmų ir, svarbiausia, saugių Joninių!  Jei nepalis – miškų gaisringumas Raseinių rajone nemažas – IV klasės. Tad nemėtykit nuorūkų, neužgesintų degtukų, stiklo šukių. Prieš uždegdami Joninių laužą būkiet pasiruošę ir kibirą vandens!

Labai tikimės ir linkime, kad mūsų portalo skaitytojai elgsis atsakingai viešose renginiuose, nes alkoholio vartojimas juose – draudžiamas. Apie alaus bokalo suvartojimą ir sėdimą prie vairo – net nekalbame, nes stebuklingą Joninių naktį, gi nei vienas nesvajoja, praleisti areštinėje. Policijos pareigūnai tikrai nešvęs Joninių – jie mus saugos.

www.raseiniunaujienos.lt informacija