Kviečiame registruotis jaunuolius ir darbdavius į jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą

Skelbiama registracija jaunimo ir darbdavių į Raseinių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą. Programoje dalyvauti  gali:
  •  jaunimas 14-21 metų amžiaus (besimokantis bendrojo ugdymo įstaigose pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, įskaitant ir socialinių įgūdžių programas) ir gyvenantis Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje. Jauni žmonės toje pačioje darbovietėje, kurioje ketina dirbti programos įgyvendinimo laikotarpiu, neturi būti įdarbinti anksčiau kaip einamųjų metų liepos 1 d. Įdarbinti anksčiau programoje dalyvauti negali;
  • darbdaviai – Lietuvos Respublikoje įsteigti juridiniai asmenys, savivaldybių administracijos, organizacijos (ūkininkas), Lietuvos Respublikos gyventojai, besiverčiantys individualia veikla ir t.t., kurie veiklą vykdo Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje.
Registracija į programą jaunuolių ir darbdavių vykdoma atskirai (tačiau jei jaunas žmogus surado darbdavį anketoje galės nurodyti). Norintys registruotis į programą turi iki birželio 5 d. užpildyti anketas:
     darbdavio.
   Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų per programos vykdymo laikotarpį (liepos-rugpjūčio mėn.) – 600 (šeši šimtai) eurų. Vienam programoje dalyvaujančiam darbdaviui galima kompensuoti ne daugiau kaip 5 programos dalyvių darbo vietų išlaikymą.
  Kilus klausimams kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę el. p. gintare.zemgule@raseiniai.lt arba tel. +370 695 63 180.
Raseinių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorės informacija
Scroll to Top Skip to content