Kviečiame registruotis moksleivius ir darbdavius į jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą

Skelbiama registracija jaunimo ir darbdavių į Raseinių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą. Programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas kokybiškam jaunimo užimtumui didinti vasaros atostogų metu. Programoje dalyvauti  gali:
  • Jaunuoliai – 14-21 metų amžiaus (besimokantys bendrojo ugdymo įstaigose pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, įskaitant ir socialinių įgūdžių programas) ir gyvenantys Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje;
  • Darbdaviai – Lietuvos Respublikoje įsteigti juridiniai asmenys, savivaldybių administracijos, organizacijos (ūkininkai), Lietuvos Respublikos gyventojai, besiverčiantys individualia veikla ir t.t., kurie veiklą vykdo Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje.
Registracija į programą jaunuolių ir darbdavių vykdoma atskirai, tačiau jei jaunuolis jau turi darbdavį, gali registruotis kartu.  Norintys registruotis į programą, turi iki birželio 2 d. užpildyti anketą:
 
VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!
Kompensacija mokama darbdaviui už jauną žmogų, įdarbintą visu etatu (mokant jam ne mažiau kaip 1 MMA), 300 (trys šimtai) eurų už mėnesį. Kompensavimo lėšos proporcingai skaičiuojamos išdirbtų dienų skaičiui. Kompensacija suteikiama, jei jaunuolis pas darbdavį išdirbo ne mažiau kaip 10 darbo dienų. Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jauną žmogų per programos vykdymo laikotarpį – 600 (šeši šimtai) eurų (už 2 mėnesius). Vienam programoje dalyvaujančiam darbdaviui galima kompensuoti ne daugiau kaip 5 programos dalyvių darbo vietų išlaikymą.
Kilus klausimams, kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę el. p. gintare.zemgule@raseiniai.lt arba tel. nr. +37069563180.
Scroll to Top Skip to content