Kvietimas Raseinių r. gyventojams

Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono savivaldybės administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS). Šiuo metu savivaldybė planuoja atnaujinti surinktus duomenis, siekiant teikti potencialiems investuotojams aktualiausią informaciją apie verslo, socialinę – ekonominę aplinką bei galimus investicinius objektus.

Atnaujintoje investicinių objektų duomenų bazėje bus pateikiama ši informacija:
• papildyta informacija apie esamus ir naujus Raseinių rajono savivaldybės investicinius objektus;
• informacija apie Raseinių rajono savivaldybės administracijos projektus, kuriems ieškoma investitorių, partnerių ir pan.;
• aukcionuose parduodami Raseinių rajono savivaldybės objektai.
Remiantis Raseinių rajono savivaldybės teritorijos bendruoju planu, puikias perspektyvas tapti alternatyviu ir prieinamu centru kompanijoms įsikurti ir investicijoms pritraukti turi teritorija šalia E85 greitkelio. Be to, Raseinių krašto – dabar vis ryškėjančio religinio turizmo centro įvaizdžio stiprinimui ypač svarbus ne tik teritorijų, esančių prie greitkelio, vystymas, bet ir su apgyvendinimu, maitinimu rekreacija susijusių paslaugų plėtra teritorijose netoli Šiluvos miestelio bei Dubysos upės. Todėl Raseinių rajono savivaldybė ketina siūlyti į investicinių objektų duomenų bazę įtraukti ne tik laisvus valstybinės žemės sklypus, siūlomus parduoti ar nuomoti potencialiems investuotojams, bet ir keletą privačių žemės savininkų siūlomų sklypų, esančių šiose teritorijose:
1. Teritorijose, tinkamose pramonės, logistikos centrų vystymui:
• Kryžkalnyje (Nemakščių sen.) – žemės sklypai, esantys netoli E85 greitkelio Vilnius-Klaipėda.
• Viduklėje (Viduklės sen.) – žemės sklypai, esantys netoli geležinkelio.
• Raseinių sen. – žemės sklypai, esantys prie Eržvilko kelio ir greitkelio sankryžos.
2. Teritorijose, tinkamose apgyvendinimo ir kitų, susijusių su turizmu, paslaugų verslo vystymui:
• Šiluvoje (Šiluvos sen.) – žemės sklypai, esantys Šiluvos miestelyje ar netoli jo.
• Girkalnyje (Girkalnio sen.), Kalnujuose (Kalnujų sen.) – žemės sklypai, esantys netoli E85 greitkelio Vilnius-Klaipėda.
3. Teritorijose, tinkamose paslaugų teikimo įstaigoms, rekreacijai vystyti:
• Ariogaloje, Lyduvėnuose, Katauskiuose, Kaulakiuose ir Betygaloje netoli Dubysos upės, teritorijos prie Dubysos ir Gynėvės upės santakos
Kviečiame privačių žemės sklypų (ne mažesnių nei 1 ha), savininkus pateikti pasiūlymus dėl jų žemės sklypų, esančių minėtose ar kitose Raseinių rajono bendrąjį planą atitinkančiose teritorijose, įtraukimo į investicinių objektų duomenų bazę.

Pasiūlymo formą rasite čia: pasiūlymo forma

Jei turite pasiūlymų, maloniai prašome kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėją Indrę Antanaitienę iki š.m. rugpjūčio 30 d., tel. 8 428 79 596, arba užpildyti siūlomų investicinių objektų formą, esančią internete adresu www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS-INVESTUOTOJAMS ir atsiųsti ją el. paštu: indre.antanaitiene@raseiniai.lt arba savivaldybe@raseiniai.lt, ar pristatyti į Raseinių rajono savivaldybės administraciją (V.Kudirkos g. 5, Raseiniai).

Raseinių rajono savivaldybės informacija

Scroll to Top Skip to content