Kvietimas Raseinių verslininkams

Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo kvietimą teikti paraiškas pagal Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų naudojimo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. balandžio 21 d. nutarimu Nr. 447 (pakeistu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. vasario 13 d. nutarimu Nr. 148) šiam tikslui – kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, objektams įgyvendinti.

   Prašymą dėl finansavimo skyrimo kelio (gatvės) atnaujinimo, įrengimo projekto įgyvendinimui vertins Ekonomikos ir inovacijų ministerija pagal šiuos kriterijus:

• Savivaldybės institucijos nuosavų lėšų dalį.

• Darbo santykių mokesčių, su ketinamomis sukurti ir ne trumpiau kaip trejus metus išlaikomomis darbo vietomis, ir bendros kelio objekto įgyvendinimo vertės santykį.

• Kelio objektas yra tęstinis.

• Investicijų sutarties su potencialiu investuotoju pasirašymo faktas.

• Prašoma finansuoti kelių objektą, kuris veda į valstybei svarbaus projekto statusą turintį objektą ir (arba) teritoriją.

   Administracija, siekdama išsiaiškinti poreikį skirti lėšas keliams, vedantiems į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, prašo investuotojus pateikti savo siūlymą, užpildant pridedamą formą iki kovo 12 d. el. paštu savivaldybe@raseiniai.lt, telefonas pasiteirauti (8 428) 41 553.

Siūlymo formą rasite čia Siūlymo forma

Raseinių rajono savivaldybės administracijos informacija

Scroll to Top Skip to content