Nemokami mokymai verslui

JAV Valstybės departamento Technologijų stovykla Baltijos šalims, organizuojama Visagine,  sukvies verslininkus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos dviejų dienų programai – šeštadieniui ir sekmadieniui, gegužės 19-20 dienomis,  susipažinti, kaip mažos ir vidutinės įmonės gali pasitelkti įvairius technologinius sprendimus jų plėtrai ir augimui. Programa vyks rusų kalba, siekiant suteikti unikalią galimybę angliškai nekalbantiems verslininkams, ir dėl to negalintiems pasinaudoti kitomis JAV organizuojamomis programomis. Technologijų stovykla padengs visas pragyvenimo, maitinimo ir kelionės išlaidas.

Kokių dalyvių ieškoma?

  • Verslininkų, siekiančių plėsti savo įmones – samdyti daugiau darbuotojų, didinti pardavimus ir pajamas, plėstis į naujas rinkas ar kurti naujus produktus.  Verslininkai turi būti patyrę, ne “startuolių” stadijoje.
  • Verslininkų, norinčių geriau suprasti, kaip naudoti technologijas versle: t.y. gali naudoti ir įdiegti priemones patys, gali šiam tikslui samdyti darbuotojus ir paskirti atsakingus asmenis-, taigi visų, norinčių tobulinti technologinį raštingumą, reikalingą priimant verslo sprendimus.
  • Verslininkų, kurie nekalba angliškai pakankamai gerai, kad galėtų dalyvauti programose anglų kalba, bet kurie gali diskutuoti, aptarti, pristatyti savo verslą rusų kalba.
  • Visų verslo šakų savininkų – ši programa nėra tik technologinėms kompanijoms.
  • Įvairaus amžiaus verslininkų, ne tik jaunų, nors jie yra kviečiami taip pat.

Jungtinės Amerikos Valstijos suteikia nemažai mainų ir profesinio tobulėjimo galimybių jauniems  angliškai kalbantiems verslininkams iš Europos, kaip, pavyzdžiui, Jaunųjų transatlantinių lyderių iniciatyvų programa ar kasmetinis Tarptautinis verslininkų suvažiavimas.  Ši technologijų stovykla yra dalis regioninių pastangų padėti įvairių patirčių verslininkams, turintiems skirtingus kalbos įgūdžius, vyresniems amžiumi, kurie, galbūt, negalėjo jaunystėje išmokti angliškai.  Iš esmės, JAV vyriausybė tiki, kad stipri vietos ekonomika priklauso nuo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių lyderystės. Mums svarbu, kad tokių įmonių savininkai suprastų, kaip naudoti įvairias technologines priemones efektyviai savo verslo plėtrai.

Susidomėję verslininkai turi atsiųsti anketą iki trečiadienio, balandžio 4 d. 
Registracija: www.surveymonkey.com/r/TCVisaginasLITHUANIA

Scroll to Top Skip to content