Pasidalinkite fotografijomis

Fotografijos – tai ne vien sustabdytos gyvenimo akimirkos, jos gali atskleisti ir įdomių istorinių faktų ar parodyti kaip pasikeitė mums atrodo puikiai pažįstamos vietos. Šiomis dienomis turime kiek daugiau laisvo laiko, todėl VšĮ „Atrask Raseinius“ kolektyvas ragina prisijungti prie akcijos bei kviečia nuvalyti dulkes nuo tėvų ir senelių fotoalbumų!

Prašome pasidalinti nuotraukomis, kuriose pavaizduotos tam tikros vietovės Raseinių r. nuo seniausių laikų iki 1990 m. Tai gali būti įvairūs pastatai, renginiai, parkai, statybos ar pan. Visa tai, su trumpais aprašymais (nuotraukos savininkas, galbūt autorius, kas joje vaizduojama, metai) siųskite el. paštu info@atraskraseinius.lt, o jeigu neturite galimybės atsiųsti, paskambinkite mums tel. +370 602 14 274. O mes jas patalpinsime „Facebook“ paskyroje Atrask Raseinius. Turizmas ir verslas nuotraukų albume „Raseiniai senose fotografijose“.

Šis projektas prasidėjo prieš savaitę, o mes jau sulaukėme nemažai Jūsų laiškų ir žinučių. Ačiū Jums! Atsiųstos nuotraukos mums primena, kaip atrodė Raseinių kapinės, kaip buvo statomas Raseinių rajono kultūros centras, kaip atrodė Raseinių pieninė pastatyta 1931 m. ar net garsioji „Šašlykinė“ prie Dubysos. Beje, mados istorija besidomintys nuotraukose išvys ir tarpukario ar sovietmečio madas.

Žinome, kad Jūsų senuosiuose albumuose dar daug neatrastų lobių. Laukiame dar daugiau įamžintų istorijos momentų ir kviečiame užsukti į mūsų „Facebook“ paskyrą, pavartyti senuosius Raseinių istorijos puslapius.

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

 

Scroll to Top Skip to content