Pasveikintos rajono įmonės

VšĮ  „Atrask Raseinius“ komanda ir Raseinių rajono savivaldybės vadovai bei tarybos nariai, Lietuvos šimtmečio proga, sveikino ir tarė nuoširdų AČIŪ Raseinių rajone veikiančioms įmonėms, prisidėjusioms prie Lietuvos ir kartu Raseinių rajono kelio į sėkmę. Susitikimų metu įteiktos Raseinių miesto vėliavos, informacinis leidinys „Gidas po Raseinių kraštą“ ir kiti suvenyrai.

Kartu su Raseinių savivaldybės meru Algirdu Griciumi, vicemere Gitana Rašimiene, tarybos nariais Rosvaldu Kunicku, Vaidu Kuzmaskiu, Steponu Naciumi, ir Romaldu Zubiela Centro darbuotojai aplankė 14 įmonių, kurios neša rajonui finansinę naudą, įdarbina mūsų krašto žmones,  prisideda kuriant infrastruktūrą, teikia apgyvendinimo paslaugas ir traukia turistus ne tik iš Lietuvos, tačiau ir užsienio valstybių. Verslininkai mielai rodė įmonėse vykstančius gamybinius procesus, teikiamas paslaugas, dalinosi savo patirtimi ir įžvalgomis, ko galėtume pasiekti dirbdami kartu.

Nuoširdžiai dėkojame įmonių vadovams ir kitiems darbuotojams už svetingą priėmimą ir tikimės, kad įžengę į naująjį Lietuvos šimtmetį rasime dar daugiau sąlyčio taškų ir bendradarbiavimo galimybių.

 

VšĮ  „Atrask Raseinius“ informacija

 

Scroll to Top Skip to content