Pirmasis Lietuvoje stalo žaidimas – receptų knyga

Surink Lietuvą komanda pristato naują stalo žaidimą – „Surink Lietuvą. Skoniai“. Šis stalo žaidimas supažindins ar tiesiog dar kartą primins apie tai kokių yra tradicinių lietuviškų patiekalų ir leis jau pirmo žaidimo metu ne vieną jų „pasigaminti“. Tai taip pat puikus įrankis draugų ar šeimos rate išsiaiškinti kas ir ką gamins pietums.

„Surink Lietuvą“ komanda tiki, kad šis Lietuvoje sukurtas ir pagamintas žaidimas gali tapti pirmasis žaidimas – receptų knyga. Žaidimas įkvėptas lietuviškos virtuvės ieškant patiekalų, kurie yra mums gerai žinomi ar tiesiog neatsiejami nuo šventinių tradicijų. Nors į šį žaidimą ir netilpo visi tradiciniai patiekalai, kurie tikrai yra verti jame būti, ateityje ketinama, išleisti ir žaidimo papildymą, kuris prie stalo galėtų pakvieti dar daugiau žaidėjų ir pagaminti dar daugiau patiekalų. O didžiausias šio naujo žaidimo siekis – jį pritaikyti ir neregiams.

Kuriant žaidimą konsultuotasi ir su jauniausiu Lietuvos šefu – Roku Galvonu, būtent jo atsiųsti išsamūs kiekvieno recepto aprašymai ir pakišo mintį, kad įdomiausia būtų sužinoti kaip gi tradicinius patiekalus gamina skirtingi regionai. Šiemet keliaudami po Lietuvą užsuksime į kavines, bendruomenes ar pas kitus gero maisto gaminimo specialistus, kartu pasigaminti žaidime esančių patiekalų. O visais įspūdžiais dalinsimės savo socialiniuose tinkluose. Tikimės atrasti gastronominius regionų skirtumus ar atskleisti negirdėtų legendų, tradicijų ten, kur jau atrodė, kad visos paslaptys yra žinomos, planais dalinosi Lina Baublienė „Surink Lietuvą“ projekto autorė.

Tai jau antras „Surink Lietuvą“ stalo žaidimas, praėjusiais metais pristatytas atminties lavinimo žaidimas, kuris ne tik spalvingais paveikslėliais džiugina mažiausius „rinkėjus“, bet ir pristatė ne vieną įdomų faktą apie Lietuvą. Taip pat šio projekto sekėjus šiemet pasiekė dar viena naujiena, proginis magnetėlis, skirtas paminėti Palangos 100 metų prijungimo prie Lietuvos jubiliejų.

 

Scroll to Top Skip to content