Šv. Juozapo diena Šiluvoje palydima šviesos ir muzikos garsų

Kovo 18 ir 19 dienomis Šiluvoje Apsireiškimo koplyčia bus apšviesta skirtingomis spalvomis, o aikštėje skambės muzika. 2021- ieji metai skelbiami Šeimos ir šv. Juozapo metais, o būtent kovo 19-oji minima kaip vieno iš nuolankiausių tėvų – šv. Juozapo diena, o tokios datos švč. Mergelės Marijos šventovėje Šiluvoje negali likti nepastebėtos. Pavasariui ir vilčiai žengiant į širdis, kovo 18 ir 19 d. nuo sutemų ligi vidurnakčio Apsireiškimo nušvis skirtingomis, liturginę prasmę nešančiomis spalvomis, o šviesų paletę papildys aikštėje skambantys muzikos garsai.

Šiandien, kuomet reikia veržtis pro pasaulį kaustančią tamsą, uždegta šviesa leidžia išvysti kelią, nesuklupti ir žengti tolyn. Todėl spalvų kaita tamsiuoju paros momentu inspiruos pajusti grožį ir jo vertę, o skambanti muzika – kontempliatyviai drauge paminėti Šv. Juozapą bei žengti į Šeimų metus. Visa tai – gyvosios piligrimystės Lietuvoje šerdyje – Šiluvos šventovėje, vietoje, kurioje apsireiškė šv. Juozapo sužadėtinė švč. Mergelė Marija. Vietoje, kurioje dera prisiminti, jog tėvystė yra atsidavimas, besąlygiškas rūpestis, atsakomybė ir gebėjimas išgirsti bei patarti. Šv. Juozapas šeimos istorijoje buvo tylioji figūra, kuris taip pat sugebėjo priimti Stebuklą į savo širdį bei gyvenimą. Tad nenuostabu, jog šis tėvas vertas visų liturgijos spalvų bei skambančios muzikos. Ženkime į šeimos metus drauge su šv. Juozapo tėvystės pavyzdžiu, o Šiluvos šventovėje šis kelias bus nužymėtas šviesos, spalvos ir muzikos, kurios pripildys miestelio erdvę ir atvykusių širdis.

Kovo 18 ir 19 d. nuo sutemų ligi vidurnakčio šv. Juozapo garbei ir minėjimui Apsireiškimo koplyčia nušvis skirtingomis spalvomis, o mes kiekvienas asmeniškai prisidėkime ir nušvieskime savo širdis.

Šiluvos šventovės informacija

 

Scroll to Top Skip to content